Alverde vede ve stínování

Minimálně v dekorativní kosmetice, konkrétně v očních stínech. Jak jste si všimli, na stíny si moc nepotrpím a nemám na ně moc vysoké nároky. Univerzální barva, minimum prášení, dobrá výdrž na mých mastných víčkách.

Od minulého roku se moje sbírka stínů Alverde rozrostla o nějaký ten kousek a ty mě přesvědčily o kvalitách této drogérkové kosmetiky. Duo stíny seženete v každém DMku, stojí 80 kaček a mají pěkné přírodní složení.

Pořídila jsem si celkem tři nové kousky v mých oblíbených neutrálních barvách. Stíny drží na oku po celý den bez nutnosti použít bázi. Neslévají se do vrásek, prostě drží a večer jich ještě hodně odličuji.Sonnenaufgang

Mauve Harmony

Phenomenal Pink


Na posledním rozbitém nešťastníkovi můžete vidět, že stíny mají lehké pastelové barvy, což mi nejvíce vyhovuje. Samozřejmě, ve stojanu Alverde narazíte i na výraznější barvy, petrolejovou, modrou, třpytky..

Tyto stíny jsou pro mě, díky své nízké ceně a snadné dostupnosti, favoritem. Také se mi líbí, že kolekce barev je jednou za čas kompletně obměněna a do regálů se dostanou barvičky pro novou sezónu.

A co vy? Máte v oblibě dekorativku Alverde, nebo jen bez zájmu obcházíte kolem jejich regálu?

Hezký den! :)

Komentáře

 1. Já mám dekorativku od Alverde celkem ráda, stíny jsem zatím nezkoušela, ale po přečtení tvé recenze, bych alespoň jedny z nich ráda vyzkoušela. Mně osobně vyhovují Alverde tuhé makeupy.

  OdpovědětVymazat
 2. Mě trochu mrzí citelné zhoršení kvality. Mám asi dva kusy z doby ještě před dvěma roky, kdy byly naprosto úžasné, máslové, silně pigmentované a ve vhodné kombinaci barev. Dneska na mě působí spíše dojmem "suchého pastelu", jdou špatně nabírat, jsou mizerně nedobře pigmentované a hlavně většinou jedna z dvojice barev je kvalitou fajn a ta druhá na nic.

  OdpovědětVymazat
 3. Změnu kvality bohužel nemůžu posoudit, své první stíny jsem si pořídila zhruba před rokem. Jak už jsem řekla, nejsem nějak náročný zákazník a preferuji hlavně světlé barvy. (Teď jsem si pořídila Sleek Gaarden of Eden a jsem z toho rozpačitá, půlka barev mi přijde TAK tmavá..) Ale zpátky k Alverde. Mám na ně Hakuro č.70 a pracuje se mi s nimi dobře..a když chvátám, tak to jde dobře i prstem.. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já bych si je nikdy nepořídila, mám ráda výrazné barvy.

  OdpovědětVymazat
 5. moc mě nelákají. mám ráda pečující kosmetiku od Alverde ale z dekorativky si snad zuby brousím jen na nějaký jejich pudr a gel na obočí a možná bych vyzkoušela nějakou rtěnku, ale jinak nic .

  OdpovědětVymazat
 6. Barčo, nad gelem na obočí vůbec neváhej, je opravdu super! Sama mám již několikáté balení.. a o jeho kvalitách vypovídá i to, že je věčně vyprodaný :)

  OdpovědětVymazat
 7. Dekorativka od Alverde mě zatím nechává chladnou, za to nějakou jejich péči plánuji vyzkoušet, ale pořád se k tomu nemůžu dokopat :D

  Radu - UltimateChic

  OdpovědětVymazat
 8. No teda, u tebe se mi začíná neskutečně líbit :) (a šup s tebou do sledovaných ;-)) já poslední dobou Alverde naprosto propadla. Cena směšna a kvalita slušná. Zpočátku jsem si chvíli déle zvykala na jejich řasenky, ale jinak jsem nadšená. S jejich stíny až takovou zkušenost nemám, ale podařilo se mi pořídit jeden úžasný mono stín, který má neskutečnou studenou vínovou barvu, používám ho jak na oči, tak na stínování obličeje a za mě je teda bezkonkurenční.

  OdpovědětVymazat
 9. Se stíny jsem maximálně spokojená, ale na řasenky jsem si bohužel nezvykla... Mám mastná víčka a oční okolí a řasenka se mi během několika málo hodin rozmaže a udělá šmouhy... škoda, ale zůstanu u svých oblíbených Maxfactor.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Flíčky po akné? Žádný problém!