pondělí 3. února 2014

Jen fialová to může být!

Ano, opravdu jsem na fialovou úchyl. Co je fialové, šeříkové, vínové či levandulové prostě musím mít. A tak jsem tímto heslem řídila i při koupi nového odstínu laku Jordana. Se svým klasickým červeným kouskem, kterým vlastním už nějakou tu dobu, jsem spokojená a tak jsem svou sbírku rozšířila o vínový Blackberry.


Barva je krásná, sytá a plně kryje už v jedné vrstvě. Pro delší výdrž je ale lepší aplikovat dvě tenké vrstvy, lak pak vydrží bez úhony až 4 dny, což mě osobně přijde super.


Lak schne do lesku, který vydrží i několik dnů bez odření. Nejlepší na těchto lacích ale je, že ani po třičtvrtě roce od načnutí nevysychají, nehoustnou, nehrudkují (viz. Jordana Cherry)... takže možná i já stihnu to obří 15 ml balení spotřebovat.Lak vypadá pěkně i třetí den po aplikaci.

Používáte laky Jordana a máte je v oblibě tak, jako já? Nebo máte dobrou zkušenost s jinou dekorativní kosmetikou od této značky?

Hezký den! :)

2 komentářů:

  1. Já jsem žádný lak od Jordany zatím nezkoušela. Mám teď oblíbené laky Golden Rose, Gabriella Salvete.

    OdpovědětVymazat
  2. Fialová je moje nejoblíbenější barva, nicméně tady mi ani jeden lak nepřipadá fialový :D Asi zkreslují fotky, nicméně oba vypadají moc hezky.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře a podněty!